Aikataulut 2013-2014

Naiset, nuoriso, tytöt, lapset, miehet

Naisten aikataulut

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ma 18.45-19.45 Kirkkoharju DanceCocktail Tuula Torkkeli
ma 19-20 Ruutana jumppa vaihtuvat ohjaajat
ma 19.45-20.45 Kirkkoharju step-muokkaus Minna Lehtinen
ti 19-20 Kirkkoharju Jokanaisen jumppa Marjatta Tiitola
ke 19-20 Vatiala kuntobic Hanna Lahdelma
ke 19-20 Huutijärvi muokkausjumppa Liisa-Kaisa Airla
ke 18.15-19.15 Kirkkoharju Hyvän olon jumppa Kaija Tiilikainen
to 19-20 Suorama latinojumppa Tuuli Tuominen
to 19-20 Pikkola tanssillinen voimistelu nuorille ja aikuisille Reetta Kuntonen-Petäjäniemi
to 19.45-21 Pikkola temppukerho miehille ja naisille Mika Torhola
pe 16.30-17 Kirkkoharju ikivireät/kevennetty tuokio ILMOITTAUTUMINEN PUH. 050 5757397 Aira Niemi
pe 17-18 Kirkkoharju ikivireät/softjumppa Aira Niemi
pe 18-19 Kirkkoharju muokkausjumppa Mari Salminen
pe 19.15-20.15 Kirkkoharju svengijumppa Marjatta Tiitola

Nuorison aikataulut

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ma 19.45-20.45 Kirkkoharju Step-muokkaus yli 15 v. Minna Lehtinen
ti 17.30-19 Kirkkoharju Dancemix yli 13v Vaissi Varkila
ke 19-20 Huutijärvi muokkausjumppa yli 15 v. Liisa-Kaisa Airla
ke 19-20 Vatiala kuntobic yli 15 v. Hanna Lahdelma
to 19-20 Pikkola tanssillinen voimistelu nuorille ja aikuisille Reetta Kuntonen-Petäjäniemi
pe 17-18 Pikkola tanssilllinen voimistelu 13 v – 17 v. Anni Hakola

Tyttöjen aikataulut

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ma 18-19 Ruutana 1-4 lk. Pihla Kettula, Riikka ja Roosa Uusitalo
ke 17-18 Huutijärvi 1-3 lk. Sara Hailu ja Veera Talvio
ke 18-19 Huutijärvi 4-6 lk. Sara Hailu ja Veera Talvio
ke 18-19 Liuksiala 1-4 lk. Anna Strander
ke 18-19 Tursola 2-4 lk. Minna Rämäkkö ja Sau Tamminen
ke 17-18 Vatiala 1-3 lk. Iida Koukkula, Lotta Silvan ja Jenna Vuorela
ke 18-19 Vatiala 4-6 lk. Hanna Lahdelma ja Julia Kallio
to 17-18 Pikkola 1-2 lk. Paula Kujanpää ja Johanna Mettälä
to 18-19 Pikkola 3-5 lk. Johanna Mettälä
to 18-19 Pikkola Rosmariini-ryhmä Marjatta Tiitola
to 18-19.30 Pikkola taitoryhmä 3-5 lk  (enintään 10-15 tyttöä) RYHMÄ TÄYNNÄ! Essi Tanskanen
 pe 17.30-18.30 Pikkola  telinejumpan alkeet 1-3 lk. reippaille, jo kuperkeikan osaaville tytöille ja pojille RYHMÄ TÄYNNÄ!  Marjatta Tiitola ja Anja Rovio

Lasten aikataulut

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ma 17.45-18.40 Kirkkoharju aikuinen-lapsi jumppa (lapsi kävelevä) RYHMÄ TÄYNNÄ Marjatta Tiitola
ma 17-18 Ruutana 5-6 v. RYHMÄ TÄYNNÄ! Pihla Kettula, Riikka ja Roosa Uusitalo
ke 17-18 Tursola 5-6 v. RYHMÄ TÄYNNÄ! Marjatta Tiitola jaHeidi Åkerblad
to 17-18 Pikkola 4-5 v. RYHMÄ TÄYNNÄ! Marjatta Tiitola ja Alice Setälä
to 17-18 Pikkola 5-6 v. RYHMÄ TÄYNNÄ! Anni Löövi ja Peppi Turkka
pe 17-18  Liuksiala  5-6 v. RYHMÄ TÄYNNÄ! Liisa-Kaisa Airla ja Ronja Airla

Miesten aikataulut

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ke 19.30-20.30 Kirkkoharju urosjumppa Marjatta Tiitola
to 19.45-21 Pikkola temppukerho miehille ja naisille Mika Torhola