Aikataulut 2014-2015

Naiset, nuoriso, tytöt, lapset, miehet

Naisten aikataulut

 

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ma 18.45-19.45 Kirkkoharju DanceCocktail Tuula Torkkeli
ma 19.45-20.45 Kirkkoharju step-muokkaus Minna Lehtinen
ti 19-20 Kirkkoharju Jokanaisen jumppa Marjatta Tiitola
ke 18.30-19.30 Kirkkoharju luovan liikkeen ja tanssin tunti Reetta Kuntonen-Petäjäniemi
ke 19-20 Vatiala kuntobic Hanna Lahdelma
ke 19-20 Huutijärvi muokkausjumppa Sini Lehto-Karhu
to 19-20 Suorama latinojumppa Tuuli Tuominen
to 19.45-21 Pikkola temppukerho naisille ja miehille Mika Torhola
pe 16.15-16.45 Kirkkoharju ikivireät/kevennetty tuokio Aira Niemi, Marja-Liisa Lehto
pe 17-18 Kirkkoharju ikivireät/softjumppa Aira Niemi, Marja-Liisa Lehto
pe 18-19 Kirkkoharju muokkausjumppa Mari Salminen
pe 19.15-20.15 Kirkkoharju svengijumppa Marjatta Tiitola

Nuorison aikataulut

 

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ma 19.45-20.45 Kirkkoharju Step-muokkaus yli 15 v. Minna Lehtinen
ti 17.30-19 Kirkkoharju Dancemix yli 13v Vaissi Varkila
ke 18.30-19.30 Kirkkoharju luovan liikkeen ja tanssin tunti Reetta Kuntonen-Petäjäniemi
ke 19-20 Huutijärvi muokkausjumppa yli 15 v. Sini Lehto-Karhu
ke 19-20 Vatiala kuntobic yli 15 v. Hanna Lahdelma
to 19-20 Pikkola tanssillinen voimistelu 13-17 v. Anni Hakola
to 18-19 Pikkola Rosmariini-ryhmä (entiset tytöt) Marjatta Tiitola
to 19-20 Suorama latinojumppa Tuuli Tuominen

Tyttöjen aikataulut

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ma 18.30-19.30 Ruutana yli 8-vuotiaat Pihla Kettula, Riikka ja Roosa Uusitalo
ke 17-18 Huutijärvi 1-3 lk. Veera Talvio ja Anna Strander
ke 18-19 Huutijärvi 4-6 lk. Sara Hailu ja Veera Talvio
ke 17.20-18.20 Suorama 2-4 lk. Hanna Lahdelma
ke 18-19 Tursola 1-3 lk. RYHMÄ TÄYNNÄ Heidi Åkerblad
ke 17-18 Vatiala 1-3 lk. Ida Koukkula ja Jenna Vuorela
ke 18-19 Vatiala 4-6 lk. Lotta Silvan ja Julia Kallio
to 18-19 Pikkola 5-6 lk. Johanna Mettälä
to 17-18  Pikkola  1-2 lk. Essi Tanskanen
to 18-19.30 Pikkola taitoryhmä 4-6 lk. RYHMÄ TÄYNNÄ Essi Tanskanen
pe 17.30-18.30 Pikkola 3-4 lk. Satu Vasaramäki
 pe 17.30-18.30 Pikkola  telinejumpan alkeet 1-2 lk. tytöille ja pojille. (max 20) Edellytys osallistumiselle: osaa kuperkeikan! RYHMÄ TÄYNNÄ  Marjatta Tiitola ja Anja Rovio

Tytöille ja pojille (alle kouluikäiset lapset)

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ma 17.45-18.40 Kirkkoharju aikuinen-lapsi jumppa (lapsi kävelevä)(muutama vapaa paikka, tied. Marjatta 040 822 1057) Piia Huotari
ma 17-18 Liuksiala 5-6 v. (enintään 20 lasta) Petra Lehtinen
ma 17.30-18.30 Ruutana 5-7 v. Pihla Kettula, Riikka ja Roosa Uusitalo
ke 17-18 Tursola 5-6 v. (enintään 20 lasta) Marjatta Tiitola
to 17-18 Pikkola 4-5 v. Marjatta Tiitola ja Linda Åkerblad
to 17-18 Pikkola 5-6 v. Anni Löövi ja Heidi Åkerblad
la 11-11.45 Vatiala 5-6 v. Lotta Silvan ja Julia Kallio sekä Unna Honkaniemi

Miesten aikataulut

Aika Paikka Jumppa Ohjaaja
ke 19.30-20.30 Kirkkoharju urosjumppa Marjatta Tiitola
to 19.45-21 Pikkola temppukerho miehille ja naisille Mika Torhola